Persian English lang

پرش لینک ها

مزایای اوردنچر بر پایه ایمپلنت

مزایای اوردنچر بر پایه ایمپلنت نسبت به روش قدیمی دندان مصنوعی

استفاده از روش اوردنچر بر پایه ایمپلنت نسبت به روش قدیمی یعنی دندان مصنوعی دارای مزایا و فواید زیادی است که به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

جایگزین دندان های از دست رفته

کسانی که به دلایل مختلفی دندان های خود را از دست داده اند این روش می تواند جایگزین مناسب برای دندان های از دست رفته آن ها باشد. دندان های مصنوعی به سبب متحرک بودن ممکن است که بیمار بعد از مدتی استفاده از آن ها دچار مشکلاتی شود.

حفظ زیبایی چهره

دندان های مصنوعی غالباً زیبایی صورت را به آن صورتی که باید فراهم نمی کنند. خیلی از افراد در هنگامی که از دندان های مصنوعی استفاده می کنند لب های آن ها بزرگتر نشان داده می شود و دندان ها به گونه ای است که جلوتر قرار گرفته اند. استفاده از اوردنچر این مشکل را برطرف خواهد کرد و باعث می شود که بافت لثه و لب ها کوچک ترین تغییر نداشته باشند و در جای خود قرار بگیرند این کار در نهایت باعث خواهد شد که چهره ای زیبا و جذاب درست مانند زمانی که از دندان های طبیعی برخوردار بودید داشته باشید.

مزایای اوردنچر بر پایه ایمپلنتحفظ فاصله اجزای صورت

یکی از مشکلات دندان مصنوعی این است که چهره شما را کمی پیر نشان می دهد علتش این است که فاصله بین چانه و بینی شما کم می شود. علت به وجود آمدن این فاصله تحلیل استخوان های فک است. در صورتی که در روش اوردنچر بر پایه ایمپلنت شما هیچ تغییر خاصی در چهره خود احساس نخواهید کرد و همه چیز عالی خواهد بود.

دندان های ثابت

همانطور که میدانید دندان های مصنوعی متحرک هستند در حالی که اوردنچر بر پایه ایمپلنت ثابت است. و دیگر نیاز نیست برای تمیز کردن دندان ها و شستشوی زیر دندان ها آن ها را از جای خود درآورید و مسواک بزنید.

شباهت به دندان های طبیعی

شباهتی که دندان های اوردنچر به دندان های طبیعی دارند نسبت به دندان های مصنوعی خیلی بیشتر است.

حفظ سلامت استخوان فک

دندان های مصنوعی می توانند به مرور باعث تحلیل رفتن فک شوند. علتش هم فشاری است. که بر فک توسط پروتز وارد می شود. اما در مورد اوردنچر بر پایه ایمپلنت این مشکل را شاهد نخواهید بود. زیرا ایمپلنتی که در داخل فک شما کار گذاشته شده است مانند ریشه دندان عمل می کند و هیچ تحلیل رفتنی را در فک شاهد نخواهیم بود.

جهت بازدید از صفحه اینستاگرام دکتر آرش گلستانه اینجا کلیک کنید


 

آرش گلستانه

دکتر شیلا دیانی

متخصص جراحی دهان، فک، صورت و زیبایی

متخصص ایمپلنت اصفهان

عضو هیئت علمی دانشگاه

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراجعه نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

نام*

وب‌سایت

دیدگاه