Persian English lang

پرش لینک ها

درمان های پیشرفته ایمپلنت

درمان های پیشرفته ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر آرش گلستانه

ایمپلنت نوعی پروتز مصنوعی جایگزین دندان از دست رفته است. پایه ایمپلنت در استخوان فک کاشته می‌شود تا روکش دندان که جایگزین تاج میشود (جراحی های پیشرفته ایمپلنت )را پشتیبانی کرده و محکم نگه دارد.بهتر است توسط دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان  انجام شود.

درمان ایمپلنت توسط چه کسی باید انجام بگیرد؟دندانپزشک عمومی یا متخصص ایمپلنت؟

درمان های پیشرفته ایمپلنت قطعا بهتر است توسط دندانپزشک متخصص ایمپلنت خوب  انجام شود.

درمان ایمپلنت ( کاشت دندان) به عنوان معجزه علم دندانپزشکی در قرن اخیر نامیده می شود. به طوری که تنها روشی که بدون آسیب به دندانهای کناری برای جایگزین كردن دندان کشیده شده و از دست رفته استفاده مي شود.
ایمپلنت در بین تمام درمانهای  بالاترین درجه موفقتیت را داراست که موفقیت درمان ایمپلنت اگر توسط افراد متخصص انجام گیرد موفقیتها بالای 96 % را داراست در حالیکه درمان روتین عصب کشی در بهترین شرایطش موفقیتی در حد 65 تا 80 % دارد.
از مزیت های دیگر درمان ایمپلنت این است که اگر تمام شرایط مثل فرد متخصص درمان کننده  و شرایط بهداشت دهان بیمار و … ایده آل باشد طول عمر نامحدودی دارد.
روز به روز درمان ایمپلنت پیشرفت می كند، به طوری که امروزه میتوان درهمان لحظه کشیدن ریشه دندان باقی مانده، ایمپلنت را قرار داد.(ايمپلنت فوري) حتي ميتوان در موارد دندانهای جلویی در همان جلسه جایگذاری ایمپلنت روکش موقت متکی بر ایمپلنت به بیمار تحویل داد که زیبایی لبخندش را در همان جلسه به بیمار هدیه داده باشیم.


Dr.Arash Golestaneh

OMFS_implantologist

متخصص جراحی دهان، فک، صورت و زیبایی

متخصص ایمپلنت اصفهان

عضو هیئت علمی دانشگاه

نظام پزشکی : 71444

آدرس:

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا،بعد از برق منطقه، نبش کوچه ۲۲، ساختمان اخرا، واحد۴۰۳

تلفن:

03131313330

صفحه رسمی اینستاگرام