ایمپلنت با بیمه در اصفهان

بدون دیدگاه
مقالات
ایمپلنت با بیمه در اصفهان | دکتر آرش گلستانه

ایمپلنت دندان یکی از درمان پرهزینه دندانپزشکی محسوب می‌شود که گاهی قیمت چند واحد دندان آن، به بالای صد میلیون تومان می‌رسد. به علت هزینه بالای درمان ایمپلنت و کاربرد زیبایی آن، بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای، از پرداخت هزینه ایمپلنت با بیمه در اصفهان و سایر نقاط کشور، شانه خالی می‌کنند.
اینجا در مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر آرش گلستانه در اصفهان، به پرداخت هزینه ایمپلنت با بیمه در اصفهان و بیمه های موفق در این زمینه، اشاره می کنیم.

تماس با ما

آیا می‌توانم هزینه‌های ایمپلنت دندان اصفهان را به کمک بیمه پرداخت کنم؟

برای پرداخت هزینه‌های ایمپلنت دندان به کمک بیمه باید به یک سری نکات توجه داشته باشید؛ برای مثال بیمه‌های پایه معمولاً هزینه ایمپلنت دندان در اصفهان و سایر نقاط کشور را پوشش نمی‌دهند، اما بعضی از بیمه‌های تکمیلی مانند بیمه تکمیلی ایران، بیمه تکمیلی کوثر، بیمه تکمیلی آسیا و…، باتوجه‌به مفاد قرارداد خود، مداری از هزینه‌های ایمپلنت دندان اصفهان را جبران می‌کنند.

دکتر آرش گلستانه | متخصص ایمپلنت و جراحی فک در اصفهان ارائه دهنده ایمپلنت دیجیتال

پیشنهاد ما در مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر آرش گلستانه در اصفهان، این است که برای پرداخت هزینه‌های ایمپلنت با بیمه در اصفهان، ابتدا با شرکت بیمه‌ای خود تماس گرفته و در خصوص پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی توسط شرکت بیمه، سؤال بپرسید. چرا که برخلاف بعضی از شرکت‌های بیمه‌ای که مقدار زیادی از هزینه‌های ایمپلنت را پوشش می‌دهند؛ بعضی نیز هستند که به‌هیچ‌عنوان هزینه‌های ایمپلنت را جبران نمی‌کند و شما باید از شرایط دیگری مانند ایمپلنت اقساطی در اصفهان یا ایمپلنت ارزان در اصفهان، برای کاهش هزینه‌های خود و پرداخت آسان‌تر آن استفاده کنید.

بیمه‌های تکمیلی چه مقدار از هزینه‌های ایمپلنت دندان اصفهان را پرداخت می‌کنند؟

پرداخت هزینه ایمپلنت دندان با بیمه | دکتر آرش گلستانه در اصفهان

قیمت ایمپلنت دندان اصفهان در سال ۱۴۰۳، از ۹ تا بالای ۳۰ میلیون تومان به‌ازای هر واحد، متفاوت است. شرکت‌های بیمه تکمیلی، باتوجه‌به قرارداد اخذ شده با بیمار، مقداری از این هزینه‌ها را پوشش می‌دهند.

برای مثال بسیاری از شرکت‌های بیمه تکمیلی با کلینیک‌های ایمپلنت دندان اصفهان قرارداد داشته و شما با مراجعه به این کلینیک‌های ایمپلنت اصفهان، می‌توانید ایمپلنت دندان را حتی به‌صورت رایگان انجام دهید.

یا مثلاً باتوجه‌به اینکه بعضی شرکت‌های بیمه، با محدودیت‌های زیادی برای پرداخت هزینه‌های ایمپلنت روبرو هستند؛ نهایتاً ۳۰ درصد از هزینه‌های ایمپلنت را پرداخت کرده و ۷۰ درصد هزینه‌ها را شما باید از جیب خود، پرداخت کنید.

قیمت ایمپلنت اصفهان در سال 1403

کدام بیمه هزینه‌های ایمپلنت دندان اصفهان را پرداخت می‌کند؟

کدام بیمه هزینه‌های ایمپلنت دندان اصفهان را پرداخت می‌کند؟ این مورد کاملاً بستگی به قرارداد عقد شده با بیمه‌گذار دارد. در زیر به تعدادی از شرکت‌های بیمه که هزینه‌های ایمپلنت دندان را باتوجه‌به قرارداد خود با بیمه‌گذار پرداخت می‌کنند، اشاره می‌کنیم:

فاکتور های موثر بر هزینه های ایمپلنت

بیمه تکمیلی ایران برای پرداخت هزینه ایمپلنت اصفهان

بیمه ایران به‌عنوان تنها شرکت دولتی بیمه کشور، با سرمایه و پوشش‌های ارائه شده فراوان، معمولاً به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های بیمه برای پرداخت هزینه های دندانپزشکی، شناخته می‌شود.

بیمه تکمیلی آسیا برای پوشش هزینه ایمپلنت اصفهان

در بسیاری از قراردادهای عقد شده بین بیمه‌گذار با بیمه تکمیلی آسیا، بند پوشش هزینه‌های ایمپلنت دندان نیز قید شده است؛ بنابراین در این موارد بیمه آسیا، تا حدودی هزینه‌های کاشت دندان به روش ایمپلنت را پوشش می‌دهد.

پوشش ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی دانا

بیمه تکمیلی دانا، به‌عنوان یکی از گسترده‌ترین شرکت‌های بیمه ایران و قرارداد با وزارت آموزش‌وپرورش، اداره بهزیستی و… خدمات قابل قبولی را به بیمه‌گذاران خود ارائه می‌دهد. یکی از بندهای بعضی از قراردادهای این شرکت با بسیاری از ادارات و شرکت‌ها، پوشش بیمه تکمیلی است.

شما برای انجام ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی دانا در اصفهان و در سایر نقاط کشور، حتماً با شرکت بیمه دانا تماس گرفته و از وجود بند پوشش هزینه‌های ایمپلنت دندان در قرارداد بسته شده با این شرکت، سؤال بفرمایید.

پرداخت هزینه های ایمپلنت دندان با بیمه | مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر گلستانه

پرداخت هزینه‌های ایمپلنت با بیمه نیروهای مسلح و جانبازان

بیمه نیروهای مسلح، برای پوشش بعضی از خدمات پزشکی و دندانپزشکی، نیروهای مسلح و خانواده آنها تشکیل شده است.
این بیمه بسیاری از خدمات مانند کشیدن دندان، عصب‌کشی، پر کردن دندان، جرم‌گیری دندان و… را در کلینیک‌ها و درمانگاه‌های طرف قرارداد خود، به‌صورت رایگان برای نیروهای مسلح و خانواده‌های آنها انجام می‌دهد.

بااین‌حال ایمپلنت دندان، معمولاً جزو پوشش‌های بیمه نیروهای مسلح، محسوب نمی‌شود.

بیمه جانبازان، یکی از بهترین بیمه‌ها محسوب می‌شود که بسیاری از خدمات را برای جانبازان عزیز پوشش می‌دهد؛ لذا برای ایمپلنت دندان می‌توانید از بیمه جانبازان استفاده کنید؛ بااین‌حال حتماً قبل از آن، باید با شرکت بیمه تماس گرفته و تعهدات آن در شهرستان خود، مطلع گردید.

عدم پوشش هزینه‌های ایمپلنت اصفهان توسط بیمه‌گر

بسیاری از شرکت‌های بیمه تکمیلی، هزینه‌های ایمپلنت را به‌هیچ‌عنوان پرداخت نمی‌کنند، لذا باتوجه‌به اینکه ایمپلنت دندان، یکی از پرهزینه‌ترین دندان‌های دندانپزشکی محسوب می‌شود و بسیاری از اقشار جامعه قادر به پرداخت یک جای این هزینه‌ها نیستند، چاره چیست؟

بسیاری از کلینیک‌های ایمپلنت اصفهان، باتوجه‌به هزینه‌های بالای ایمپلنت دندان، شرایط اقساطی پرداخت ایمپلنت دندان را برای مراجعه کنندگان خود ارائه می‌دهند.

اینجا در مطب دکتر آرش گلستانه، شما می‌توانید از خدمات ایمپلنت اقساطی در اصفهان استفاده کنید تا پرداخت این هزینه‌ها برای شما، بسیار راحت‌تر باشد.

یادداشتی از مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر آرش گلستانه

ایمپلنت دندان یکی از درمان‌های پر استقبال دندانپزشکی محسوب می‌شود که هزینه بالایی داشته و بسیاری از بیماران، به‌خاطر هزینه‌های بالای آن، به کلینیک‌های ایمپلنت مراجعه نمی‌کند. بااین‌حال نگران نباشید؛ چون که ما در مطب دکتر آرش گلستانه در اصفهان، شرایط مختلفی را برای پرداخت آسان‌تر هزینه‌های ایمپلنت دندان، برای شما مراجعه کنندگان عزیز، ارائه می‌کنیم.

 بنابراین با خیالی راحت و آسوده می‌توانید این عمل ترمیمی و زیبایی را به همراه باکیفیت‌ترین مواد و دندانپزشکی باتجربه، انجام دهید.

تمامی موارد بالا با تحقیق از منابع مختلف جمع‌آوری‌شده است و باتوجه‌به تغییرات دائمی قوانین بیمه نباید به‌عنوان ملاکی دقیق به آن استناد کرد؛ لذا قبل از انجام عمل ایمپلنت دندان در اصفهان، حتماً با شرکت بیمه‌ای خود تماس گرفته و در خصوص شرایط پرداخت هزینه‌های ایمپلنت پوشش هزینه‌های ایمپلنت توسط شرکت بیمه، سؤال بپرسید.

نوشتهٔ پیشین
۷ نوع مختلف دندان‌مصنوعی
نوشتهٔ بعدی
ایمپلنت ارزان در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست