ایمپلنت ارزان در اصفهان

بدون دیدگاه
مقالات
ایمپلنت دیجیتال ارزان در اصفهان | مرکز ایمپلنت دکتر آرش گلستانه در اصفهان

ایمپلنت دندان، یکی از پرهزینه‌ترین درمان‌های دندانپزشکی محسوب می‌شود، به‌طوری‌که هزینه ایمپلنت دندان یک فک، گاهی به بالای ۱۰۰ میلیون تومان می‌رسد؛ لذا استفاده از خدماتی مانند ایمپلنت اقساطی در اصفهان یا استفاده از خدمات بیمه برای پرداخت ایمپلنت دندان می‌تواند مقدار بسیار زیادی از هزینه‌های ایمپلنت دندان را کاهش دهد. برای استفاده از خدمات ایمپلنت ارزان در اصفهان، خوب است در ابتدا با عوامل مؤثر در قیمت ایمپلنت دندان آشنا شوید. اینجا در مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر آرش گلستانه، متخصص برتر ایمپلنت اصفهان، با ما همراه باشید.

تماس با ما

قیمت ایمپلنت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

برند ایمپلنت دندان اصفهان

مارک ایمپلنت دندان، یکی از مهم‌ترین عامل تأثیرگذار در قیمت کاشت ایمپلنت دندان است. چرا که قیمت انواع برندهای ایمپلنت دندان، تفاوت قیمتی بالای ۲۰ میلیون تومان به‌ازای هر واحد دارند؛ به‌عبارت‌دیگر قیمت ایمپلنت اشترومن در اصفهان که یکی از بهترین برندهای ایمپلنت در سطح دنیاست، نسبت به ایمپلنت‌های کره‌ای ارزان در اصفهان، تا حدود ۲۰ میلیون تومان گران‌تر است. البته ناگفته نماند که ایمپلنت‌های گران‌تر مانند ایمپلنت اشترومن سوئیس، ایمپلنت‌های عمری نامیده شده و از کیفیت و ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به سایر برندها، برخوردار است.

قیمت ایمپلنت دندان اصفهان (1403)

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان | مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر آرش گلستانه در اصفهان

تعداد واحدهای ایمپلنت دندان موردنیاز

تعداد واحدهای موردنیاز ایمپلنت دندان می‌تواند از عامل‌های مهم دیگر محاسبه قیمت ایمپلنت دندان باشد. ایمپلنت تک دندان قیمت بسیار کمتری نسبت به ایمپلنت تمام فک یا ایمپلنت فک بالا یا ایمپلنت فک پایین دارد.

تجربه، تحصیلات و تخصص دکتر کاشت ایمپلنت اصفهان

این مورد در بسیاری از موارد صادق است؛ برای مثال دندانپزشکانی که از تجربه و تحصیلات بیشتری برخوردار بوده و شهرت بیشتری در این زمینه دارند، می‌توانند قیمت‌های بیشتری را برای انجام ایمپلنت دندان در اصفهان و در سایر نقاط کشور از مراجعه‌کننده دریافت کنند. طبیعتاً این متخصص‌های ایمپلنت، نتایج تضمین شده‌ای را به بیماران خود ارائه می‌دهند.

دکتر آرش گلستانه | متخصص ایمپلنت و جراحی فک در اصفهان ارائه دهنده ایمپلنت دیجیتال

محل کلینیک کاشت ایمپلنت اصفهان

اگرچه شاید دور از انتظار باشد، اما محل کلینیک نیز تأثیر زیادی در دستمزد کاشت دندان دارد؛ برای مثال، کلینیک‌هایی که در مرکز استان اصفهان قرار دارند، معمولاً قیمت‌های بیشتری را برای کاشت ایمپلنت دندان، نسبت به شهرها و نقاط اطراف دریافت می‌کنند. این می‌تواند به علت شهرت بیشتر دندانپزشک، هزینه اجاره کلینیک و مراجعه کنندگان بیشتر باشد.

تجهیزات استفاده شده در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنت اصفهان

تجهیزات دندانپزشکی از جمله گران‌ترین ابزارها برای استفاده در کلینیک‌های دندانپزشکی محسوب می‌شوند. ازآنجایی‌که ایمپلنت دندان دائماً در حال به‌روزشدن بوده و تکنیک‌ها و ابزارهای جدیدی برای آن ساخته می‌شود، طبیعتاً کلینیک‌هایی که این دستگاه‌های جدید و به‌روز ایمپلنت دندان را در اصفهان تهیه کرده و برای مراجعه کنندگان خود از آنها استفاده می‌کنند، می‌توانند هزینه بیشتری را نیز برای نصب ایمپلنت دندان در اصفهان و در سایر نقاط کشور، دریافت کنند. استفاده از ابزارها و روش‌های جدید کاشت ایمپلنت، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در نتایج درمان داشته باشد.

شما باتوجه‌به موارد ذکر شده در بالا می‌توانید مقدار زیادی از هزینه‌های ایمپلنت دندان خود را در اصفهان و در سایر نقاط کشور، کاهش دهید.

بهترین روش های کاشت ایمپلنت

معرفی یکی از کلینیک‌های ایمپلنت ارزان در اصفهان

مطب دکتر آرش گلستانه، دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و جراح دهان، فک و صورت و همچنین متخصص ایمپلنت دندان در اصفهان، یکی از بهترین کلینیک‌های ایمپلنت دیجیتال اصفهان محسوب می‌شود. این کلینیک با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن برای ایمپلنت دندان و کادری متخصص و باتجربه در این زمینه، می‌توانند تجربه‌ای عالی برای کاشت ایمپلنت دندان شما، به ارمغان آورند.

باتوجه‌به هزینه‌های بالای ایمپلنت دندان، مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر آرش گلستانه، انواع روش‌های پرداخت هزینه ایمپلنت دندان، از جمله ایمپلنت دندان ارزان اصفهان، ایمپلنت دندان اقساطی و کاشت ایمپلنت دندان با بیمه در اصفهان را برای مراجعه کنندگان عزیز خود ارائه می‌دهد.

سخن پایانی با دیدی کلی در خصوص ایمپلنت ارزان اصفهان

دکتر آرش گلستانه | متخصص جراحی دهان، فک و صورت اصفهان

در این مقاله از سایت دکتر آرش گلستانه، در خصوص خدمات ایمپلنت ارزان و روش‌هایی برای کاهش هزینه‌های ایمپلنت دندان، توضیحاتی ارائه دادیم. پیشنهاد دکتر آرش گلستانه به شما همراهان عزیز این است که حتماً ایمپلنت دندان خود را نزد کلینیک‌های معتبر دندانپزشکی انجام دهید؛ چرا که انجام ایمپلنت دندان توسط مراکز نامعتبر، می‌تواند منجر به عوارض و هزینه‌های اضافی برای بیمار گردد.

نوشتهٔ پیشین
ایمپلنت با بیمه در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
پوسیدگی دندان + علل + راه های درمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست