متخصص ایمپلنت در اصفهان|دکتر آرش گلستانه

بدون دیدگاه
مقالات
دکتر آرش گلستانه، متخصص ایمپلنت در اصفهان

انتخاب متخصص ایمپلنت در اصفهان و یا هر شهر دیگری احتمالا اولین تصمیم برای شماست تا برای کاشت دندان اقدام کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا فاکتور های تشخیص بهترین متخصص ایمپلنت را مرور کنیم و با هم دیگر یاد بگیریم که چطور یک متخصص ایمپلنت حرفه ای را تشخیص دهیم و انتخاب کنیم. اگر شما هم به دنبال متخصص ایمپلنت در اصفهان هستید پیشنهاد میکنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید و پیش از آن تصمیم به انتخاب نگیرید.

به چه کسی متخصص ایمپلنت میگوییم؟

نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که تمامی دندان پزشکانی که دوره ی عمومی دندانپزشکی را گذرانده اند می توانند کاشت دندان را انجام دهند. متخصصین ایمپلنت علاوه بر پشت سر گذاشتن دوره عمومی، دوره ای 3 الی 4 ساله را نیز باید طی کنند که به طور کامل به بیهوشی و نحوه ی قرار دادن ایمپلنت می پردازد. بنابراین دندانپزشکانی که این دوره را نیز میگذرانند از تبحر بالایی بخوردار هستند. متخصص کاشت دندان پیش از شروع به کار با معاینه اولیه و بررسی عکس ها، بهترین روش کاشت دندان را به شما پیشنهاد می دهند؛ همچنین با بررسی های دقیق از استحکام استخوان فک شما نیز آگاه می شوند تا اگر نیاز به عمل پیوند استخوان دارید، پیش از کاشت ایمپلنت انجام گیرد. متخصص ایمپلنت همچنین شما را با برند های مختلف و خصوصا با کیفیت ایمپلنت آشنا می کند چرا که ایمپلنت های با کیفیت طول عمر بیشتری دارند و یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در موفقیت ایمپلنت هستند.

تماس با مطب دکتر گلستانه

همانطور که می دانید کاشت ایمپلنت، پروسه ای حساس است و پیچیدگی های خاص خود را دارد. متخصص ایمپلنت، با تجربه و مهارتی که کسب کرده می تواند پروسه را در بهترین شرایط پیش ببرد و عوارض ایمپلنت را به حداقل برساند. همچنین متخصص ایمپلنت به تکنولوژی های جدید مسلط است تا پروسه با درد کمتر و بدون خونریزی انجام شود. دکتر آرش گلستانه، متخصص ایمپلنت در اصفهان، خدمات ایمپلنت دیجیتال در اصفهان را نیز انجام می دهد. پس از انجام جراحی، متخصص ایمپلنت مراقبت های لازم را به شما گوشزد می کند تا درد و عوارض پس از کاشت به حداقل خود برسد و درصد موفقیت کاشت دندان بالا رود.
حال سوالی که پیش می آید این است که آیا کاشت ایمپلنت باید توسط متخصص ایمپلنت صورت گیرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله؛ کاشت ایمپلنت دندان پروسه ای حساس و زمان بر است و اگر پزشک از تجربه خوبی برخوردار نباشد ممکن است به اشتباهات جبران ناپذیری ختم شود و حتی در مواردی نیاز باشد ایمپلنت را به طور کامل خارج کرد. با مراجعه به یک متخصص کارکشته و با تجربه موفقیت ایمپلنت خود را تضمین کنید و ایمپلنتی با طول عمر بالا داشته باشید.

متخصص ایمپلنت کیست؟

ویژگی های متخصص ایمپلنت

به طور کلی در انتخاب دندانپزشک مورد نظر باید یک سری فاکتور ها را بررسی کنیم تا به یک مقایسه کلی برسیم. در ادامه لیستی از اصلی ترین فاکتور ها را آورده ایم که می توانید با توجه به آن و مقایسه ی دندانپزشکان با یکدیگر به نتیجه مطلوبتان برسید:

  1. تخصص دندانپزشک
  2. تجربه و نتایج قبلی (عکس های قبل و بعد)
  3. تجهیزات و امکانات به روز
  4. محل دانشگاه و دوره های گذرانده شده

مزیت های متخصص ایمپلنت

حالا که با متخصص ایمپلنت و ویژگی هایش آشنا شدیم در این قسمت به این موضوع می پردازیم که متخصص ایمپلنت اصلا چه مزایایی برای ما دارد و چرا باید به متخصصین ایمپلنت مراجعه کنیم؟ در ادامه چند مورد را بررسی کرده ایم:

  • به طور دقیق و کامل شرایط دندان های شما را مورد بررسی قرار می دهد.
  • درصد موفقیت ایمپلنت را بالا می برد.
  • آسیب و عوارض احتمالی را به حداقل می رساند.
  • با روش های نوین آشناست و از آن ها استفاده می کند.
  • احتمال وجود هر گونه نگرانی برای شما کمتر می شود.

نقش متخصص ایمپلنت در میزان موفقیت

متخصص ایمپلنت یکی از فاکتور های بسیار مهم در فرایند کاشت ایمپلنت است اما تنها فاکتور تأثیر گذار نیست .موفقیت آمیز بودن کاشت ایمپلنت به موارد دیگری نظیر برند ایمپلنت ، شرایط فرد و انجام توصیه های پزشک نیز بستگی دارد. اگر به هر دلیلی هریک از دندان های خود را از دست داده اید لازم است  بدانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات پزشکی دیگر جای هیچ نگرانی نیست و با ایمپلنت می توانید دوباره با اعتماد به نفس بالا لبخند بزنید. اگر برای ایمپلنت دندان های خود تصمیم قطعی گرفته اید باید پزشکی را انتخاب کنید که با مراحل کاشت ایمپلنت آشنایی کامل داشته باشد و در این حوزه متخصص باشد. بسیاری از تکنیک هایی که برای ایمپلنت دندان باید رعایت شوند از جراحی لثه نشأت گرفته است بنابراین بهتر است این کار را به یک متخصص جراحی لثه و دندانپزشک زیبایی بسپارید. دکتر آرش گلستانه، جراح فک در اصفهان و یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در اصفهان می باشد که تجربه و تخصص کافی را در این زمینه دارد.

نقش متخصص ایمپلنت در میزان موفقیت

متخصص ایمپلنت در اصفهان

در مطب دکتر گلستانه، کاشت ایمپلنت توسط یک تیم انجام می‌شود. یک متخصص ایمپلنت، ایمپلنت دندانی را قرار می دهد. متخصص ایمپلنت یک جراح دهان، یک پریودنتیست یا یک دندانپزشک عمومی است که در خصوص ایمپلنت آموزش دیده است. سپس دندانپزشک ترمیمی وارد عمل میشود. دندانپزشک ترمیمی معمولا یک دندانپزشک عمومی یا متخصص پروتز دندان است. دندانپزشک ترمیم کننده تاج ها، پل ها یا پروتزهایی را که  ایمپلنت ها از آن حمایت می کنند، ساخته است. اولین گام برای کاشت ایمپلنت این است که با یکی از این متخصصین برای ارزیابی مراحل درمان خود یک قرار ملاقات داشته باشید. او درمان شما را با سایر اعضای تیم ایمپلنت هماهنگ می‌کند. ارزیابی اولیه شامل بررسی دهان و دندان شما و بررسی دقیق تاریخ پزشکی و دندان پزشکی شما است. شما همچنین ممکن است نیاز به یک اسکن کامپیوتری (CT) داشته باشید. این اطلاعات مربوط به میزان سختی استخوان فک، شکل آن و جایی که اعصاب و سینوس ها قرار دارد است. در نهایت شما و دندانپزشکتان گزینه های در دسترس  را مورد بحث قرار خواهید داد و ایشان با شما در مورد روش، هزینه های آن و عوارض احتمالی صحبت خواهد کرد.

نوشتهٔ پیشین
ایمپلنت دندان به صورت اقساطی
نوشتهٔ بعدی
ایمپلنت فوری | کاشت دندان در یک روز در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست