با 8 تا از بهترین ایمپلنت های آلمانی در اصفهان آشنا شوید.

بدون دیدگاه
مقالات

در حال حاضر کشورهای بسیاری در زمینه ایمپلنت مشغول به فعالیت هستند که از جمله آنها می‌توان به ایران، کره، آلمان، آمریکا و سوئیس اشاره کرد، امروزه ایمپلنت آلمانی در اصفهان توانسته محبوبیت بسیاری در بین دندانپزشکان و بیماران پیدا کند.

شاید باتوجه‌به صحبت بالا این سؤال برایتان پیش بیاید که مزیت ایمپلنت آلمانی پیست؟ ایمپلنت آلمانی بهتر است یا سوئیسی؟ قیمت ایمپلنت آلمانی در اصفهان چقدر است؟ در ادامه دکتر آرش گلستانه متخصص کاشت دندان در اصفهان به‌تمامی سؤالات مطرح شده و چندین سؤال دیگر به‌صورت کامل پاسخ می‌دهند. همراه ما باشید.

 

بهترین مارک ‌های ایمپلنت آلمانی

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر ایمپلنت دندان یکی از محبوب‌ترین درمان‌ها در بین افراد شده است، حال همین امر باعث شده تا بسیاری از تولیدکنندگان وسایل پزشکی و دندانپزشکی به سمت تولید ایمپلنت روی‌آورند، حال ما در ادامه قد داریم بهترین مارک‌های ایمپلنت آلمانی را به شما معرفی کنیم که عبارت‌اند از:

ایمپلنت آلمانی بگو (bego)

ایمپلنت آلمانی بگو یکی از انواع ایمپلنت‌های آلمانی است که به دلیل کیفیت بالا در حال حاضر طرف‌داران بسیاری پیدا کرده است، ایمپلنت‌های تولید شده توسط این برند از فولاد ضدزنگ و تیتانیوم باکیفیت بسیار بالا مس باشند، همچنین برند بگو توانسته استانداردهای CE، FDA و ISO را دریافت کند. شرکت بگو در سال 1876 شروع به کارکرده و سالیان بسیاری که در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت می‌کند.

حال سؤالی که ممکن است برای بسیاری از بیماران پیش بیاید این است که آیا ایمپلنت‌های Bego در ایران نیز موجود است؟

به گفته‌ی دکتر آرش گلستانه‌

بله در حال حاضر ایمپلنت ایرانی در ایران موجود است و بسیاری از مراکز ایمپلنت دندان اصفهان نیز از آن برای درمان بیماران خود استفاده می‌کنند.

ایمپلنت آلمانی بگو (bego)

قیمت ایمپلنت آلمانی بگو در اصفهان

همان‌طور که گفتیم بسیاری از دندانپزشکان به دلیل کیفیت بالا، ایمپلنت بگو را به بیماران خود پیشنهاد می‌دهند، حال سؤال اینجاست که قیمت ایمپلنت آلمانی بگو در اصفهان چقدر است؟

به‌طورکلی قیمت دقیقی نمی‌توان برای این نوع ایمپلنت اعلام کرد به دلیل آنکه قیمت ایمپلنت آلمانی begoo بسته به شرایط بازار کاهش و یا افزایش می‌یابد، از دیگر عواملی که در قیمت ایمپلنت بگو مؤثر است تعداد دندان‌های ازدست‌رفته، تخصص دندانپزشک و تجهیزات مورداستفاده است.

ایمپلنت آلمانی  ICX

ایمپلنت دندانی ICX یکی از دیگر از شرکت‌های تولیدکننده‌ی ایمپلنت در آلمان است، این شرکت در سال 1999 تأسیس شده و در حال حاضر به دلیل محصولات باکیفیت توانسته توجه بسیاری از دندانپزشکان را به خود جلب کند.

از مزایای این ایمپلنت استفاده از پوشش‌های خاص جهت جلوگیری از خوردگی و تغییر رنگ است. همچنین در ساخت این ایمپلنت شرکت ICX از مدرن‌ترین تجهیزات و علم روز دنیا بهره برده است.

 ایمپلنت آلمانی ICX

ایمپلنت آلمانی General

شرکت آلمانی General در سال 2011 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پزشکی از جمله ایمپلنت آغاز کرد، این شرکت با وجود سابقه‌ی کمتر نسبت به دیگر برندهای آلمانی، به دلیل کیفیت بالا توانست دندانپزشکان بسیاری را در سراسر دنیا به خود جذب کند.

از مزایای محصولات ایمپلنت آلمانی General می‌توان به کیفیت بالا، ضدزنگ بودن، قابلیت استفاده برای بیماران مختلف اشاره کرد. همچنین ایمپلنت general به دلیل سطح خاص از جذب باکتری‌ها جلوگیری می‌کند.

ایمپلنت آلمانی General

ایمپلنت آلمانی DRS (Ratio)

ایمپلنت Ratio  که با نام DRS نیز معروف است یکی از انواع ایمپلنت‌های معتبر آلمانی است سابقه ۲۰ساله دارد و به دلیل کیفیت و دوام بالا توانسته بین بیماران و دندانپزشکان محبوبیت بسیاری پیدا کند.

شرکت Ratio در حال حاضر در زمینه تولید محصولاتی نظیر ایمپلنت و محصولات ارتودنسی فعالیت می‌کند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این برند، تولید 12 مدل ایمپلنت در انواع مخروطی و مستقیم است.

ایمپلنت آلمانی DRS (Ratio)

ایمپلنت آلمانی Argon

شرکت آلمانی Argon  در زمینه‌ی تولید محصولات دندانپزشکی نظیر ایمپلنت و ارتودنسی فعالیت می‌کند، این شرکت در ساخت ایمپلنت‌های خود از مواد باکیفیت بالا مانند تیتانیوم استفاده می‌کند. محصولات این شرکت به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند با استخوان به‌خوبی پیوند خورده و به رشد و استحکام آن کمک می‌کنند.  این شرکت توانسته استاندارد FDA و CE را دریافت کند.

ایمپلنت آلمانی Argon

ایمپلنت آلمانی Xive

ایمپلنت آلمانی Xive از دیگر برندهای ایمپلنت آلمانی است که در ساخت محصولات خود از مدرن‌ترین و بروز علم و تجهیزات دنیا استفاده می‌کند، از مزایای ایمپلنت‌های تولید شده توسط این شرکت می‌توان به سطح خاص آن اشاره کرد که منجر به جلوگیری از جذب باکتری می‌شود، همچنین ایمپلنت‌های XIVE به‌خوبی با استخوان ادغام شده و قابل‌استفاده برای اکثر بیماران است.

این برند در بر اساس گزارش‌های به دست رسیده در 99.6% مواقع نتیجه موفقیت‌آمیزی داشته است. به همین علت یکی از انواع ایمپلنت‌های گران محسوب می‌شود.

ایمپلنت آلمانی Xive

ایمپلنت آلمانی Alphatech

ایمپلنت آلمانی Alphatech یکی از انواع ایمپلنت‌های محبوب است که در ساخت ایمپلنت‌های خود از تیتانیوم استفاده می‌کند، این شرکت در سال 2006 تأسیس شده و مقر آن در فرانکفورت کشور آلمان است، محصولات این شرکت از تیتانیوم است. همچنین محصولات شرکت Alphatech دارای مجوز CEهستند.

ایمپلنت آلمانی Alphatech

ایمپلنت آلمانی Ritter

شرکت Ritter در سال 1981 تأسیس شده و در حال حاضر یکی از برندهای محبوب در بین دندانپزشکان است، از مزایای ایمپلنت آلمانی Ritter می‌توان به ادغام سریع با استخوان، مقاومت بالا و سازگاری با بافت بدن اشاره کرد. همچنین در برابر فشار نیز بسیار مقاوم هستند.

ایمپلنت آلمانی Ritter

مزایای انواع ایمپلنت آلمانی

در حال حاضر یکی از شرکت‌های پیشکسوت در زمینه‌ی تولید محصولات پزشکی و دندانپزشکی کشور المان است، حال ایمپلنت‌های آلمانی در اغلب مراکز دندانپزشکی استفاده می‌شود و دلیل آن نیز مزایای بسیار آن است که به شرح ذیل است:

  • کیفیت بالا و طول عمر زیاد
  • استحکام بالا
  • دارای شکل مخروطی
  • استفاده از مواد مرغوب

مزایای انواع ایمپلنت آلمانی

معایب انواع ایمپلنت آلمانی

در واقع ایمپلنت‌های آلمانی معایب آن‌چنانی ندارند و تنها عیب آن قیمت بالا است که باتوجه‌به مزایای گفته شده قیمت بالای این ایمپلنت معقولانه است. همین امر باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت کره‌ای و یا ایرانی روی‌آورند.

لازم به ذکر است که در مطب دکتر آرش گلستانه می‌توانید از خدمات ایمپلنت اقساطی در اصفهان بهره‌مند شوید.

معایب انواع ایمپلنت آلمانی

عمر ایمپلنت آلمانی

طول عمر ایمپلنت آلمانی بسته به برند آن متفاوت است اما بر اساس گزارش‌های بین 15 تا 20 سال است، البته در این امر موارد دیگری نظیر برند مؤثر هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به سن بیمار، شرایط دهانی بیمار و غیره اشاره کرد.

ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی؟

انتخاب بین ایمپلنت آلمانی و سوئیسی بسیار سخت است؛ زیرا هر دو برند، جزو برندهای معتبر و محبوب در دنیا هستند، این دو ایمپلنت از به‌روزترین علم و تجهیزات دنیا بهره می‌برند، اما به‌طورکلی به گفته دندانپزشکان ایمپلنت سوئیسی در حال حاضر جزو برترین ایمپلنت‌های دنیا است که کمتر کشوری توانسته با ایمپلنت‌های این کشور رقابت کند.

لازم به ذکر است که محصولات تولید شده در کشور آلمان به نوبه‌ی خود بسیار باکیفیت هستند و طول عمر بسیار بالایی دارند، پس با خیال راحت می‌توانید این نوع ایمپلنت را جایگزین دندان‌های خالی خود کنید.

ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی؟

ایمپلنت آلمانی بهتر است یا کره‌ای؟

حال سؤال دیگری که بسیار برای بیماران پیش می‌آید این است که ایمپلنت آلمانی بهتر است یا کره‌ای؟ در جواب این سؤال بایستی گفت که ایمپلنت آلمانی از نظر کیفیت بهتر است؛ اما این به این معنی نیست که ایمپلنت کره‌ای بی‌کیفیت است، ایمپلنت‌های کره‌ای نیز مزایای منجر به فردی داشته و در حال حاضر در بسیاری از کلینیک‌ها استفاده می‌شود.

جهت مطالعه‌ی بیشتر می‌توانید مقاله‌ی ایمپلنت کره ‌ای در اصفهان را مشاهده نمایید.

ایمپلنت آلمانی بهتر است یا کره‌ای؟

قیمت ایمپلنت آلمانی در اصفهان چقدر است؟

قیمت نهایی ایمپلنت المانی بسته به برندی که انتخاب می‌کنید، تعداد دندان‌های ازدست‌رفته‌تان، میزان تخصص دندانپزشکتان، تجهیزات مورداستفاده در کلینیک موردنظرتان متغیر است. همچنین نوسانات بازار باعث کاهش یا افزایش ایمپلنت‌های آلمانی می‌شود.

قیمت ایمپلنت آلمانی در اصفهان چقدر است؟

کلام پایانی

ایمپلنت آلمانی یکی از برندهای بسیار معتبر است که در حال حاضر بسیاری از مراکز دندانپزشکی از این ایمپلنت برای بیماران خود استفاده می‌کنند، حال اگر به‌خاطر داشته باشید در مطالب بالا به این نکته اشاره کردیم که در حال حاضر کمتر برندی توانسته با ایمپلنت سوئیسی رقابت کند.

لازم به ذکر است که این جمله به معنی آن نیست که ایمپلنت آلمانی بی‌کیفیت است، ایمپلنت‌های آلمانی از نظر کیفیت در دنیا در بین دندانپزشکان بسیاری محبوب شده است و بر اساس گزارش‌ها، نتیجه‌ی نهایی درمان با این ایمپلنت موفقیت‌آمیز بوده و می‌توانید با خیال راحت دندان‌هایتان را با ایمپلنت آلمانی زیبا کنید.

جهت استعلام قیمت ایمپلنت در اصفهان می‌توانید با مطب دکتر گلستانه در تماس باشید.

نوشتهٔ پیشین
در چه شرایطی می توان جراحی فک و بینی همزمان انجام داد؟
نوشتهٔ بعدی
آیا ایمپلنت پانچ درد و خونریزی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست